Amazonská lékárna                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                     

Herbář Peruánských bylin. Veškeré léčebné účinky bylin naleznete v tomto odkaze níže.

Amazonské lesy disponují nesčetným bohatstvím léčivých rostlin a bylin.

Ne nadarmo je Amazonie často nazývána lékárnou světa. Proč se rostliny a byliny s tak osvědčenými a spolehlivými léčebnými vlastnostmi vyskytují právě zde? Jedním z důvodů je, že půda v deštných pralesích Amazonie a na svazích peruánských And je vždy velmi dobře hydratovaná, což má obrovský dopad na růst peruánských léčivých bylin. Dalším důvodem je, že amazonské lesy jsou jedny z nejčistších oblastí Země. Amazonie a svahy peruánských Andjsou také nejmladšími místy z hlediska geologických oblastí Země. Proto se může zdejší půda pochlubit mnoha hodnotnými složkami potřebnými pro řádný růst rostlin a umožňuje jim získat správné léčebné schopnosti. V tomto procesu je také velmi užitečné místní klima. Mimořádná síla Amazonského slunce dokáže naplnit rostliny skutečnou léčebnou silou. Díky těmto aspektům jsou byliny amazonských lesů tak jedinečné.Proč jsou bylinky z Peru ideálním pomocníkem do každé domácí lékárničky s širokou škálou jejich použití? Léčivé vlastnosti peruánských bylin převažují nad mnoha přírodními léčebnými látkami, které se nacházejí v jiných oblastech světa. V amazonských lesích vyznačujících se čistotou a energií mají peruánské byliny nejen ideální podmínky pro správný růst, ale také neposkvrněné prostředí, které umožňuje koncentraciléčivých látek v bylinkách v té nejčistší podobě. Byliny amazonských lesů.
V amazonských pralesích najdete lék na jakoukoli chorobu, ale také bylinky, které mají pozitivní účinek na tělo a jsou perfektní prevencí proti zánětům a dalším komplikacím v lidském organismu.


Maca peruánská je přírodní doplněk stravy, který se na trhu přírodních léčivých látek stává stále oblíbenějším. Tato mrazu odolná bylina pěstovaná ve vysokých Andách má mnoho pozitivních účinků na lidský organismus. Maka kořen v sobě skrývá ohromnou výživovou hodnotu: vitamíny A, B1, B2, B6, C a E. Je bohatá na cukry, proteiny, škroby a esenciální minerály, speciálně jód a železo. Obsahuje rovněž esenciálni aminokyseliny, které lidský organismus není schopen vytvořit sám, proto jej musí příjmout v potravě = kořen Maky peruánské. Dále Maca stimuluje imunitní systém, podporuje léčbu anémie, tuberkulózy a často se používá v případě intimních problémů, jako je menstruační porucha nebo neplodnost.
Vilcacora je další Amazonský poklad. Tato bylina získaná mimo peruánské amazonské oblasti nevykazuje zdaleka takové cenné vlastnosti, jako právě její amazonská odrůda. Nespočet účinných složek ve Vilcacoře podporuje imunitní systém. Proto pozitivně ovlivňuje obranyschopnost těla a navíc napomáhá udržování správné kondice všech kloubů.
Chanca piedra je amazonská bylina s velmi dlouhou historií v tradiční medicíně, včetně Ajurvédy a tradiční čínské medicíny. V překladu ze španělštiny znamená doslova "drtič kamene". Tento název odkazuje na jednu z léčivých vlastností této byliny, tedy na schopnost odstranit žlučové a ledvinové kameny. Bylinné výluhy také zmírňují příznaky astmatu a zánětu dýchacích cest. 

Flor de Arenaje bylinka s protizánětlivými, antivirovými, antioxidačními a detoxikačními vlastnostmi. Výluh z Flor de Arena podporuje čištění neuroendokrinního systému, odstraňuje kyselinu močovou z krve a pozitivně ovlivňuje nervový systém.


KONZULTACE NAŠICH PRODUKTŮ ZDARMA
kontakt
eshop@111music.cz 
 

TOP PRODUKT Z AMAZONIE

MACA TRICOLOR

MACA TRICOLOR 100 kapslí

Chcete mít více energie a posílit imunitní systém? Naše Maca Peruánská je plněna prvotřídní směsí žluté, červené a černé macy přímo z Peru, kde tato bylinka dosahuje nejvyšší kvality. Každá "barva" má své jedinečné účinky, a proto jsme se rozhodli je pro vás smíchat dohromady. Díky této kombinaci, nejšetrnějšímu postupu zpracování a čistému složení bez konzervantů si můžete dopřát nadstandardní macu, která má daleko lepší a silnější účinky.   Tři druhy peruánské byliny maca nyní v kombinovaném balení ! Využijte všech výhod, které maca trikolora nabízí.  Popis produktu Současný vědecký výzkum potvrdil její výrazný účinek na zlepšení fyzické a psychické výkonnosti, prodloužení života a především má významný vliv na reprodukční zdraví. Maca (Lepidium Meyeni) je prastará bylina peruánských And. Roste v drsných podmínkách ve výškách kolem 4000 metrů nad mořem. V jejím kořenu podobném malé řepě o průměru 5-8cm je koncentrováno velké množství vitamínů, minerálů, aminokyselin, mastných kyselin, sterolů, saponinů, tříslovin, uhlohydrátů a vlákniny. Používá se při sexuální impotenci mužů, frigiditě žen a neplodnosti. Maca stimuluje jak mozková centra, tak reprodukční orgány prostřednictvím normalizace hormonální hladiny. Napomáhá řešit krizi středního věku a manažerský syndrom. Pomáhá při léčbě nemocí způsobených sníženou imunitou. Zlepšuje mentální funkce, urychluje regeneraci sil a podporuje rozvoj svalové hmoty.    

325,00 Kč


  KAPSLE Z AMAZONIE

  SUPERPOTRAVINY Z AMAZONIE


  Nejbohatší dosud objevený zdroj vitaminu C.

  Superpotravina Camu Camu

  Camu Camu

  CAMU CAMU prášek ( Myrciaria dubia HBK Mc Vaugh ) doplněk stravy. Více informací se dočtete v tomto herbáři: ODKAZ NA HERBÁŘ  Plod Camu Camu je druhý s nejvyšším obsahem Vitaminu C na světě ! Obsahuje ho až 3 %. Šetrně sklizené, pečlivě ručně přebrané, sušené, mleté plody. Garance vysoké kvality a správnosti botanického druhu. Zpracováno naším peruánským dodavatelem v provozu s certifikovaným HACCP systémem. Surovina užitá při výrobě má certifikát jakosti laboratoře Universidad LaMolina, Lima, Perú. Užití: 2 x 1 kávová lžčka (2 x 1,5 g) denně. Lze přimíchat do jogurtů, smoothie, müsli, pudinků nebo smísit s vodou, mlékem. Pro výrazně kyselou chuť se doporučuje v kombinaci např. se včelím medem, panelou, nebo jiným zdravým sladidlem. Upozornění: nenahrazuje pestrou stravu, nepřekračujte doporučenou denní dávku, uchovávejte mimo dosah dětí uchovávat v suchu a v teplotě do 25 C Balení: Camu Camu prášek 250 g Více informací o bylince: Podrobné informace naleznete v HERBÁŘI ROSTLIN. Poznámka: Na základě nařízení Evropského parlamentu a Rady evropského společenství č. 1924/2006 se nesmí u potravin (doplňků stravy) uvádět žádná výživové a zdravotní informace s vyjímkou Radou schválených tzv. zdravotních tvrzení.

  263,00 Kč


   Superpotravina LUCUMA

   LUCUMA

   LUCUMA prášek ( Pouteria lucuma Ruiz. & Pav. Kuntze. ) doplněk stravy. Více informací se dočtete v tomto herbáři: ODKAZ NA HERBÁŘ   Plod lukumy je velmi oblíbeným ovocem tropů Jižní Ameriky pro svoji jemně oříškovou a příjemně nasládlou chuť. Právě pro ni a relativně nízký obsah cukrů je zdravým alternativním sladidlem. Plod je také dobrým zdrojem vlákniny, vitamínů a minerálů. Šetrně sklizené, pečlivě ručně přebrané, sušené, mleté plody. Garance vysoké kvality a správnosti botanického druhu. Zpracováno naším peruánským dodavatelem v provozu s certifikovaným HACCP systémem. Surovina užitá při výrobě má certifikát jakosti laboratoře Universidad LaMolina, Lima, Perú. Užití: 2 x 1 lžíci (2 x 5 g) denně. Lze přimíchat do jogurtů, smoothie, müsli, pudinků nebo smísit s vodou, mlékem. Upozornění: nenahrazuje pestrou stravu, nepřekračujte doporučenou denní dávku, uchovávejte mimo dosah dětí uchovávat v suchu a v teplotě do 25 C Balení: Lucuma prášek 250 g Více informací o bylince: Podrobné informace naleznete ve veřejně přístupných zdrojích na internetu nebo v Oro Verde HERBÁŘI ROSTLIN www.oroverde.biz Poznámka: Na základě nařízení Evropského parlamentu a Rady evropského společenství č. 1924/2006 se nesmí u potravin (doplňků stravy) uvádět žádná výživové a zdravotní informace s vyjímkou Radou schválených tzv. zdravotních tvrzení.

   210,00 Kč


    ČAJE Z AMAZONIE