Artróza, pohybové ústrojí a záněty                                                                                                                                                                                                                                                                                     

POHYBOVÉ ÚSTROJÍ

MUSCALT FORTE

založeno čistě na bázi přírodní Ajurvédy

MUSCALT FORTE

KRK, ZÁDA, KLOUBY, KOLENA, RAMENA, POHYBOVÉ ÚSTROJÍ. Vyzkoušejte náš nový Ajurvédský produkt MUSCALT FORTE, který si poradí s těmito problémy. Bylinný aromatický ajurvédský hřejivý masážní olej obsahuje esenciální oleje a přírodní aromata, obsažená v jednotlivých bylinách. Olej obsahuje přírodní látky a prohřívá pokožku. Unikátní složení přináší hřejivý pocit na pokožce během jedné minuty.  Ingredients: Menthol ( Mentha piperita ) Eucalyptus Globulus Leaf Oil ( Eucalyptus globulus ) Camphor ( Cinnamomum camphora ) Gaultheria Procumbens Leaf Oil ( Gaultheria procumbens ) Lavandula Angustifolia Oil ( Lavandula angustifolia ) Paraffinum Liquidum Limonene, Linalool, Benzyl Alcohol, Eugenol, Geraniol Dodatečné informace: Objem: 60 ml Minimální trvanlivost: dle data uvedeného na obalu Upozornění: Chraňte před kontaktem s očima, sliznicemi a poškozenou pokožkou. Uložte na chladném a suchém místě mimo sluneční záření. Po použití ihned opět lahvičku řádně uzavřete. Nepoužívat pro děti do 3 let. Nepoužívejte olej na zraněnou pokožku, na obličej, na sliznice a do očí. Nedotýkejte se očí a sliznic před řádným umytím rukou po aplikaci přípravku. Olej je vhodný pro automasáž i pro profesionální masáž. Na základe složení přípravku lze očekávat, dle typu pokožky, prvotní chladivý efekt následovaný hřejivým pocitem. Použití: Masážní prohřívající olej používejte maximálně 1-2x denně. Na masírované místo naneste pomocí pumpičky 1 nebo 2 dávky masážního oleje a vmasírujte do pokožky. Jedna dávka = 1x plné zmáknutí dávkovacího spreje. 

299,00 Kč

  čistě přírodní a bylinné složení z českých bylinek

  KLOUBY

  K udržení normálního stavu kostí, chrupavek, kloubů.   Použití: Přípravek doporučujeme k udržení normálního stavu kostí, chrupavek a kloubů. Napomáhá regeneraci a mineralizaci tkání kloubových spojení a šlach. Podporuje obecně detoxikaci jinak obtížně čištěných partií těla. Složení: pelyněk, oman, rdesno, rašelina, pampeliška list+kořen, kadidlo Dávkování: 2 až 3x denně 1 tabletu. Tyto tablety je vhodné zapít kefírem 2 až 3 dcl! Upozornění: Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy. Doplněk stravy. Není náhradou pestré stravy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Balení: PE dóza s bezpečnostním uzávěrem 90 ks tablet po 0,53 g. Celková hmotnost obsahu 47,7g (±5%)

  265,00 Kč

  KOSTIVAL - PROPOLIS MAST

  Klouby, artróza, namoženiny, výrony (pohybový aparát - kolena, kotníky, lokty apod.) Obsahuje kostival, který patří mezi nepostradatelné, nejlepší bylinky, které v přírodě nacházíme. Je léčivá, ale dokáže být i jedovatá, a proto Vám ji přináším v podobě homeopatické masti. Působí protizánětlivě a má hojivé účinky, díky obsahu allantoinu a kyseliny rozmarýnové. Kostival zmírní vaše bolesti a podpoří regeneraci tkání a hojení ran. V minulosti se kostivalové obklady přikládaly na zlomeniny místo sádry a urychlovaly srůst kostí. Použití: Mast se aplikuje lokálně na rány, vředy, zlomeniny, modřiny, podlitiny, výrony a vyvrtnutí. Po aplikaci masti je vhodné provést zábal, aby bylo postižené místo v teple! Obsažený propolis navíc chrání proti plisním, virům a bakteriím. Složení: ambiderman, neoaquasor, destilovaná voda, lihový extrakt propolisu a kostivalu Balení: PE kapací lahvička 50 ml 

  79,00 Kč

  BOLEST ZAD - MAST

  Bolesti svalů kolem páteře, uvolnění zatuhlé páteře. Vhodné na uvolnění a masírování bolestivých míst - lehce vetřít (použití od krční páteře po oblast pánevní). Složení: destilovaná voda, ambiderman, lihový extrakt z aloe vera, bezu černého, komonice a třezalky Balení: PE kapací lahvička 50 ml

  79,00 Kč

   ARTRÓZA A ZÁNĚTY

   země původu Peru - Amazonie

   Chuchuhuasa

   CHUCHUHUASA 50g

    (CHUCHUHUASI( ( Maytenus macrocarpa R&P Briq. Cortex ) doplněk stravy. Chuchuhuasi je monumentální amazonský strom, jemuž dali místní obyvatelé název "chvějící se záda". Už podle názvu si můžeme domýšlet, k čemu je tuto léčivou bylinu používají. Extrakt z kůry stromu obsahuje vysokou koncentraci antioxidantů. Obyvatelé v povodí řeky Amazonky používají odvar z kůry jako tonikum. Pokud deštný prales navštívíte, nenechte si ujít nápoj zvaný "Jungle drink". Je to výluh kůry v rumu z cukrové třtiny, jenž pomohl nejednomu cestovateli absolvovat náročný pochod džunglí. Chuchuhuasi je dále součástí proslulého nápoje zvaného Siete raices (Sedm kořenů). Šetrně sklizená, pečlivě ručně přebraná, sušená vnitřní kůra stromu. Garance vysoké kvality a správnosti botanického druhu. Zpracováno v provozu s certifikovaným HACCP systémem. Užití pro odvar: 5 g byliny zalít 1 litrem studené vody, přivést k varu, na mírném ohni pod pokličkou vařit přibližně 20 - 30 minut , poté scedit a popíjet 3 x denně 3 dcl . Pro lepší chuť lze dosladit včelím medem. Upozornění: není určeno pro děti! nenahrazuje pestrou stravu, nepřekračujte doporučenou denní dávku, uchovávejte mimo dosah dětí. Balení: Chuchuhuasa 50 g Chuchuhuasa 500 g Chuchuhuasa 1000 g Více informací o bylince: Podrobné informace naleznete ve veřejně přístupných zdrojích na internetu nebo v Oro Verde HERBÁŘI ROSTLIN www.oroverde.biz Poznámka: Na základě nařízení Evropského parlamentu a Rady evropského společenství č. 1924/2006 se nesmí u potravin (doplňků stravy) uvádět žádná výživové a zdravotní informace s vyjímkou Radou schválených tzv. zdravotních tvrzení. Rada zatím žádné zdravotní tvrzení k bylince a produktům z bylinky Maytenus macrocarpa R&P Briq. neschválila.

   100,00 Kč

   CHUCHUHUASA - KAPSLE

   CHUCHUHUASI ( Maytenus macrocarpa R&P Briq. Cortex ) doplněk stravy. Více informací se dočtete v tomto herbáři: ODKAZ NA HERBÁŘ     Chuchuhuasi je monumentální amazonský strom, jemuž dali místní obyvatelé název "chvějící se záda". Už podle názvu si můžeme domýšlet, k čemu je tuto léčivou bylinu používají. Extrakt z kůry stromu obsahuje vysokou koncentraci antioxidantů. Obyvatelé v povodí řeky Amazonky používají odvar z kůry jako tonikum. Pokud deštný prales navštívíte, nenechte si ujít nápoj zvaný "Jungle drink". Je to výluh kůry v rumu z cukrové třtiny, jenž pomohl nejednomu cestovateli absolvovat náročný pochod džunglí. Chuchuhuasi je dále součástí proslulého nápoje zvaného Siete raices (Sedm kořenů). Šetrně sklizená, pečlivě ručně přebraná, sušená vnitřní kůra stromu. Garance vysoké kvality a správnosti botanického druhu. Zpracováno v provozech s certifikovaným HACCP a GMP systémem. Užití: 2 x 1 kapsli denně Upozornění u citlivých osob může vyvolat alergickou reakci! nenahrazuje pestrou stravu, nepřekračujte doporučenou denní dávku, uchovávejte mimo dosah dětí. Balení: vegetariánské kepsle 100 x 350 mg Více informací o bylince: Podrobné informace naleznete v HERBÁŘI ROSTLIN. Poznámka: Schváleno Min. Zdravotnictví - Hlavním Hygienikem ČR HEM 350-5.01.05-369/2 Na základě nařízení Evropského parlamentu a Rady evropského společenství č. 1924/2006 se nesmí u potravin (doplňků stravy) uvádět žádná výživové a zdravotní informace s vyjímkou Radou schválených tzv. zdravotních tvrzení. Rada zatím žádné zdravotní tvrzení k bylince a produktům z bylinky Maytenus macrocarpa R&P Briq. neschválila.

   325,00 Kč

    Vilcacora 

    země původu Peru - Amazonie

    VILCACORA 100 KAPSLÍ

    Vilkakora je exotická popínavka s širokým spektrem využití. Má velmi silné imunostimulační účinky a je vhodné ji proto užívat v rámci preventivních opatření.   Popis produktu Uncaria tomentosa je velkou popínavou rostlinou, která silnou zdřevnatělou lodyhou oplétá jiné rostliny. Jejím domovem v Peru je amazonská džungle, kde se vyskytuje až do výšek 800 m. n. m. Původními obyvateli Peru byla tato rostlina pro své vlastnosti uctívána, název Vilcacora znamená v jazyku kečua "Svatá rostlina". Tato rostlina přitahuje již desítky let pozornost mnoha biochemiků, laboratoří a lékařů z celého světa. 

    325,00 Kč

    VILCACORA 100g

    UÑA DE GATO (známá jako Vilkakora nebo Kočičí dráp) vnitřní lýko ( Uncaria tomentosa Willd. D.C. Cortex ) doplněk stravy. Mohutná dřevina, připomínající liánu, pnoucí se po kmenech okolních dřevin. Při své cestě za sluncem používá ostrých trnů, pomocí kterých se zachycuje o své okolí. Odtud pochází název Uňa de gato, tedy kočičí dráp. U nás známá také jako Vilkakora. Domorodými obyvateli Amazonie je považována za posvátnou, její užití v domorodé etnomedicíně je známé po mnoho generací. V poslední době se stává velice populární a známou i u nás. Díky unikátnímu složení a vyrovnanému poměru obsahových látek podporuje především přirozenou obranyschopnost organizmu a imunitní systém, dále také přispívá k normálnímu stavu kloubů. Šetrně sklizená, pečlivě ručně přebraná, sušená vnitřní kůra stromu. Garance vysoké kvality a správnosti botanického druhu. Zpracováno v provozu s certifikovaným HACCP systémem. Užití pro odvar: 5 g byliny zalít 1 litrem studené vody, přivést k varu, na mírném ohni pod pokličkou vařit přibližně 20 - 30 minut , poté scedit a popíjet 3x denně 3 dcl . Pro lepší chuť lze dosladit včelím medem. Upozornění: není určeno pro děti do 6 let! není vhodné pro osoby s poruchami krvetvorby, hemofiliky, po transplantaci orgánů a při chemoterapii a radioterapii není vhodné pro těhotné a kojící ženy a pro ženy očekávající těhotenství nenahrazuje pestrou stravu, nepřekračujte doporučenou denní dávku, uchovávejte mimo dosah dětí. Balení: Uña de Gato 100 g Uña de Gato 500 g Uña de Gato 1000 g Více informací o bylince: Podrobné informace naleznete ve veřejně přístupných zdrojích na internetu nebo v Oro Verde HERBÁŘI ROSTLIN www.oroverde.biz Poznámka: Na základě nařízení Evropského parlamentu a Rady evropského společenství č. 1924/2006 se nesmí u potravin (doplňků stravy) uvádět žádná výživové a zdravotní informace s vyjímkou Radou schválených tzv. zdravotních tvrzení. "On hold" tvrzení prozatímně povolená Komisí EU ( Uncaria tomentosa Willd. D.C.): Normální stav kloubů Přirozená obranyschopnost - imunitní systém

    110,00 Kč

     ŽÍLY A CÉVY

     země původu Česká republika 

     Obrana žil

     Složení: Rybíz černý, Kopřiva, Šalvěj, Přeslička, Zeměžluč, Jalovec, Jmelí Balení: Papírový sáček 100 g netto  Naše směs působí blahodárně na oběhovou soustavu, podporuje krevní a lymfatický systém, ovlivňuje pevnost a pružnost cév. Mazejte zároveň Kaštanovou mast!  

     93,00 Kč

     Kaštanová mast

     Vhodná na křečové žíly, pružnost a pevnost cév, prokrvení, brnění nohou, záněty žil, studené končetiny, bolesti nohou, křeče, trombózy, kornatění cév apod. Kaštanová mast zmírňuje obtíže při omezené kosterní hybnosti, při revmatismu, brnění nohou, studených nohách, ale zejména při zánětech křečových žil a městnání krve v žilách, potížích s cévami a hypofunkce ledvin. Obnovuje pružnost a pevnost cévních stěn, zlepšuje průtok krve a zamezuje tvorbě otoků. Kaštanovou mast ocení především starší generace. Použití: Při křečových žilách a zánětu žil jemně vtírejte směrem odspodu nahoru (směrem k srdci)!!! Při kloubních potížích důkladně mast ráno a večer vmasírujte do problémových míst. Složení: destilovaná voda, ambiderman, neoaquasorb, lihový extrakt z květů kaštanu koňského Balení: PS kelímek se šroubovým uzávěrem a vnitřní vložkou z PP. Objem 100 ml  

     155,00 Kč

     Kaštan

     Pružné a pevné žíly a cévy.  Použití: Kaštan má široké využití v lidovém léčitelství, především v oblasti oběhové soustavy, působí na pružnost a pevnost žilních a cévních stěn, především v nohách (syndrom těžké nohy). Složení: lihovodný roztok extraktu jírovce, v homeopatickém ředění D2 Dávkování: 3x15 kapek denně před jídlem (lahvička cca na 14 dní) Upozornění: Není určeno pro děti do 3 let, těhotné a kojící ženy. Doplněk stravy. Není náhradou pestré stravy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Balení: kapací lahvička 30 ml

     77,00 Kč