Energie a hubnutí                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                           

ENERGIE A HUBNUTÍ

GUARANA - původem tento keř pochází z Brazílie

GUARANA 100 kapslí

Vyzkoušejte jedinečné účinky guarany dovezené přímo z Brazílie ! Přírodní stimulant je plněn do veganských kapslí .  Guarana je jedinečným stimulantem vytrvalosti a prostředkem potlačujícím fyzickou únavu, tlumí pocity hladu a zrychluje metabolické odbourávání tuků.   

325,00 Kč

  ŽENŠEN

  ŽENŠEN PRAVÝ 100 kapslí

  Ojedinělý adaptogen zvyšující fyzickou a duševní odolnost vůči škodlivým vlivům prostředí a navozující optimální rovnováhu životně důležitých funkcí.  Popis produktu Ženšen pravý patří k rostlinám, jejichž účinek je oceňován dlouhá staletí. Zejména v čínské medicíně je používán jeho kořen, který vypadá jako lidské tělo, a jemuž jsou připisovány četná pozitiva v působení na lidský organismus, jako například zlepšení a udržení optimální výkonnosti, pocitu energie a vitality, navození fyzické a duševní pohody v případech slabosti, vyčerpání, únavy a ztráty koncentrace, posílení paměti, podpora erekce a zachování dobré sexuální funkce a v neposlední řadě přínos pro řádné fungování imunitního systému.

  490,00 Kč

   Energie

   Směs určená pro přípravu celkově posilujícího bylinného čaje pro unaveného člověka, neustále vystaveného stresům. Povzbudí krevní oběh, posílí nervovou soustavu, doplní energii, zvýší vitalitu.  Složení: Meduňka, Máta, Dobromysl, Anýz, Pampeliška, Tužebník, Zeměžluč, Kopr Balení: Papírový sáček 100 g netto 

   93,00 Kč

    HERCAMPURI - původem bylinka pochází z Peru (Amazonie)

    Hercampuri kapsle 350 mg x 100 vegetariánské

    HERCAMPURI nať ( Gentianella alborosea Gilg. Fabris. Herba ) doplněk stravy. Více informací se dočtete v tomto herbáři: ODKAZ NA HERBÁŘ     Drobná bylinky, rostoucí převážně v trsech, jedná se o druh vysokohorského hořečku. Bylina je pro své obsahové látky po staletí užívána v tradiční etnomedicíně andské oblasti. Její název Hercampuri pochází z původního Hjircan Pureck z jazyku quechua a doslova znamená "ten, který kráčí" , obrazně vyjadřujíc léčitele, kteří v dávných dobách obcházeli jednotlivé vesnice a přinášeli s sebou léčivé byliny. Šetrně sklizená, pečlivě ručně přebraná, sušená, řezaná nať. Garance vysoké kvality a správnosti botanického druhu. Zpracováno v provozech s certifikovaným HACCP a GMP systémem. Užití: dospělí 2 x denně 1 kapsle děti od 3 let 1 x denně 1 kapsle Upozornění: není určeno pro děti do 3 let! nevhodné pro osoby s vředovou chorobou žaludku a dvanáctníku a při neprůchodnosti nebo zánětu žlučových cest! nenahrazuje pestrou stravu, nepřekračujte doporučenou denní dávku, uchovávejte mimo dosah dětí. Balení: vegetariánské kapsle 100 x 350 mg Více informací o bylince: Podrobné informace naleznete v HERBÁŘI ROSTLIN. Poznámka: Schváleno Min. Zdravotnictví - Hlavním Hygienikem ČR HEM 350-5.01.05-369/2 Na základě nařízení Evropského parlamentu a Rady evropského společenství č. 1924/2006 se nesmí u potravin (doplňků stravy) uvádět žádná výživové a zdravotní informace s vyjímkou Radou schválených tzv. zdravotních tvrzení. Rada zatím žádné zdravotní tvrzení k bylince a produktům z bylinky Gentianella alborosea Gilg. Fabris neschválila.

    325,00 Kč

    Hercampuri 50g

    HERCAMPURI ( Gentianella alborosea Gilg. Fabris. Herba ) doplněk stravy. Drobná bylinky, rostoucí převážně v trsech, jedná se o druh vysokohorského hořečku. Bylina je pro své obsahové látky po staletí užívána v tradiční etnomedicíně andské oblasti. Její název Hercampuri pochází z původního Hjircan Pureck z jazyku quechua a doslova znamená "ten, který kráčí" , obrazně vyjadřujíc léčitele, kteří v dávných dobách obcházeli jednotlivé vesnice a přinášeli s sebou léčivé byliny. Šetrně sklizená, pečlivě ručně přebraná, sušená, řezaná nať. Garance vysoké kvality a správnosti botanického druhu. Zpracováno v provozu s certifikovaným HACCP systémem. Užití pro nálev: 5 g byliny zalít 1 litrem horké vody (cca 80 - 90 °C), nechat odstát přibližně 15 minut , poté scedit a popíjet 3x denně 3 dcl . Pro lepší chuť lze dosladit včelím medem. Upozornění: není určeno pro děti do 3 let! nevhodné pro osoby s vředovou chorobou žaludku a dvanáctníku a při neprůchodnosti nebo zánětu žlučových cest! nenahrazuje pestrou stravu, nepřekračujte doporučenou denní dávku, uchovávejte mimo dosah dětí. Balení: Hercampuri 50 g Hercampuri 500 g Hercampuri 1000 g Více informací o bylince: Podrobné informace naleznete ve veřejně přístupných zdrojích na internetu nebo v Oro Verde HERBÁŘI ROSTLIN www.oroverde.biz Poznámka: Na základě nařízení Evropského parlamentu a Rady evropského společenství č. 1924/2006 se nesmí u potravin (doplňků stravy) uvádět žádná výživové a zdravotní informace s vyjímkou Radou schválených tzv. zdravotních tvrzení. Rada zatím žádné zdravotní tvrzení k bylince a produktům z bylinky Gentianella alborosea Gilg. Fabris neschválila.

    100,00 Kč

     Bio ČAJ MATCHA - země původu Japonsko

     BIO MATCHA harmony

     Ochutnejte pravý japonský životabudič, který vás nadopuje antioxidanty a vitamíny. Jemně mletý zelený čaj vás probere lépe než káva a povzbudí k výkonu, zlepší paměť i náladu, zklidní vaši mysl a zvýší koncentraci. Dokáže zrychlit metabolismus a pomůže spalovat tuky až 4× rychleji. Snižuje také hladinu cukru a cholesterolu v krvi. Matcha čaj Harmony vás překvapí lahodnou, jemnou, ale přesto intenzívní chutí zeleného čaje, která vůbec není trpká - chutná velice svěže ovocně až nasládle. Využijete jej nejen k přípravě povzbuzujícího nápoje, ale přidat ho můžete do smoothie, mléka, dortů, krémů, muffinů, zmrzlin, sušenek a vlastně všude, kam vás napadne. Vašim kulinárním výtvorům dodá exotický zelený nádech. Matcha čaj Harmony si vychutnáte jak teplý, tak studený. Ke zjemnění použijte mléko a dosladit ho můžete například medem. Je ideální pro každodenní pití po celý rok. Balení obsahuje 30 porcí matcha čaje.

     319,00 Kč

      Bio ČAJ MATCHA PREMIUM - země původu Japonsko

      BIO MATCHA Premium

      Kyosun Bio Matcha Tea Premium 20×1,5 g Ochutnejte prémiovou kvalitu Bio Matcha Tea. Balení obsahuje 20 kusů 1,5 g sáčků díky kterým vydrží Matcha Tea neustále čerstvý a jednotlivé porce není třeba odměřovat. Velmi šikovné a praktické. Jaký je rozdíl mezi Bio Matcha Tea Harmony a Bio Matcha Tea Premium? Bio Matcha Tea Harmony je produkt řady All Day. Obsahuje všechny výše zmíněné benefity, můžete si ho vychutnat kdykoli a použít ho i jako přísadu do potravin. Bio Matcha Tea Premium je produkt jemnější chuti, díky které není vhodný jako ingredience do potravin. Bio Matcha Tea Premium je ještě zelenější, s ještě větším obsahem aminokyselin, a ještě vyšším podílem kofeinu než Bio Matcha Tea Harmony. Čajové listy pro výrobu Bio Matcha Tea Premium jsou pečlivě vybírány tak, aby byla zajištěna prémiová kvalita tohoto produktu, čemuž odpovídá i cena. Domovem čajovníku pro výrobu Bio Matcha Tea Premium je oblast Nishio, kde se čaj sbírá výhradně ručně. Doporučená denní dávka u dospělého člověka je 4-6 gramů. Těhotné, kojící a děti cca 2 gramy denně. Takto vysoce kvalitní matcha je vhodný pro japonský tradiční čajový obřad, ale hodí se i pro moderní přípravu v šejkru, popřípadě uzavíratelné láhvi. Do nádoby vysypte obsah 1,5g sáčku a řádně protřepejte ve studené nebo v teplé vodě do 65 °C. Šejkry Matcha Tea jsou certifikované pro styk s potravinami a neobsahují žádné nežádoucí látky, jako jsou například BPA.

      342,00 Kč