.


HARMONIE TĚLA A DUŠE

MACA TRICOLOR 100 kapslí

Chcete mít více energie a posílit imunitní systém? Naše Maca Peruánská je plněna prvotřídní směsí žluté, červené a černé macy přímo z Peru, kde tato bylinka dosahuje nejvyšší kvality. Každá "barva" má své jedinečné účinky, a proto jsme se rozhodli je pro vás smíchat dohromady. Díky této kombinaci, nejšetrnějšímu postupu zpracování a čistému složení bez konzervantů si můžete dopřát nadstandardní macu, která má daleko lepší a silnější účinky.   Tři druhy peruánské byliny maca nyní v kombinovaném balení ! Využijte všech výhod, které maca trikolora nabízí.  Popis produktu Současný vědecký výzkum potvrdil její výrazný účinek na zlepšení fyzické a psychické výkonnosti, prodloužení života a především má významný vliv na reprodukční zdraví. Maca (Lepidium Meyeni) je prastará bylina peruánských And. Roste v drsných podmínkách ve výškách kolem 4000 metrů nad mořem. V jejím kořenu podobném malé řepě o průměru 5-8cm je koncentrováno velké množství vitamínů, minerálů, aminokyselin, mastných kyselin, sterolů, saponinů, tříslovin, uhlohydrátů a vlákniny. Používá se při sexuální impotenci mužů, frigiditě žen a neplodnosti. Maca stimuluje jak mozková centra, tak reprodukční orgány prostřednictvím normalizace hormonální hladiny. Napomáhá řešit krizi středního věku a manažerský syndrom. Pomáhá při léčbě nemocí způsobených sníženou imunitou. Zlepšuje mentální funkce, urychluje regeneraci sil a podporuje rozvoj svalové hmoty.    

325,00 Kč

  ANTI-STRESS

  Aimil ANTI-STRESS je přírodní doplněk stravy se 100% BIO certifikací. Obsahuje bazalku (antioxidanty), která působí proti stresu a podporuje imunitní systém. Obsah: 60 veganských kapslí Dávkování: 1 kapsle 2x denně Bio rostlinný doplněk stravy Bio rostliny 80% (Bio Bazalka posvátná ( Ocimum sanctum ): 24%/120 mg* Bio Vitánie snodárná ( Withania somnifera ): 16%/160 mg* Bio Ženšen pravý ( Panax Ginseng ): 16%/160mg* Bio Bakopa drobnolistá ( Bacopa monnieri ): 16%/160 mg* Bio Řeřicha peruánská ( Lepidium meyenii ):8%/80 mg* Kapsle: HPMC-rostlinná celulóza: 20% *Množství účinné látky ve 2 kapslích. Popis výrobku: Transparentní tvrdé celulózové kapsle o velikosti ''0'', které obsahují hnědou jemně mletou bylinnou směs typické chutí Alergeny: neobsahuje žádný ze 14 potravinových alergenů. Dodatečné informace: Hmotnost: 27 g Obsah: 60 kapslí Minimální trvanlivost: dle data uvedeného na obalu Upozornění: Nepřekračujte doporučené dávkování. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Není určeno dětem, těhotným a kojícím ženám. Skladujte v suchu chraňte před teplem a uschovejte mimo dosah dětí. Nepoužívejte je-li poškozena pojistka uzávěru. Tento produkt byl uvedený na trh jako doplněk stravy. Nemá schválené léčivé účinky a nejedná se o lék. Doporučená denní dávka: 1 kapsle 2x denně s/po jídle

  279,00 Kč

   AŠVAGANDA 100 kapslí

   Ašvaganda je v ajurvédské medicíně známá již několik stovek let. Jde o bylinu sloužící k posílení fyzické a psychické kondice .  AŠVAGANDA - jedna z nejmocnějších bylin ajurvédské medicíny bývá také označována jako indický ženšen. Používá se k posílení fyzické a psychické kondice , zvyšuje odolnost vůči nejrůznějším stresorům. Zvyšuje odolnost proti stresu. Posiluje koncentraci a pozitivně ovlivňuje činnost mozku.  

   325,00 Kč

    ŽENŠEN PRAVÝ 100 kapslí

    Ojedinělý adaptogen zvyšující fyzickou a duševní odolnost vůči škodlivým vlivům prostředí a navozující optimální rovnováhu životně důležitých funkcí.  Popis produktu Ženšen pravý patří k rostlinám, jejichž účinek je oceňován dlouhá staletí. Zejména v čínské medicíně je používán jeho kořen, který vypadá jako lidské tělo, a jemuž jsou připisovány četná pozitiva v působení na lidský organismus, jako například zlepšení a udržení optimální výkonnosti, pocitu energie a vitality, navození fyzické a duševní pohody v případech slabosti, vyčerpání, únavy a ztráty koncentrace, posílení paměti, podpora erekce a zachování dobré sexuální funkce a v neposlední řadě přínos pro řádné fungování imunitního systému.

    490,00 Kč