Nastartujte pomocí přírody IMUNITU a doplňte přírodní cestou vitamín C
                                                                                                                                                     


ENERGIÍ PŘÍRODY KE ZVÝŠENÍ IMUNITY A DOPLNĚNÍ VITAMÍNU C


OBJEVTE KOUZLO 100% PŘÍRODNÍCH ŠŤÁV ZÁZVORU V JEDNODENNÍ 40 ml LAHVIČCE PLNÉ VITAMÍNŮ S PŘÍCHUTÍ JABLKA, MEDU A POMERANČE.

tyto následující produkty vám nabízíme dle platných a doporučených cen výrobce  

ZÁZVOROVÁ STŘELA

Střela zázvorová - medová 40ml

Legenda zjemňená medem pro ty, na které je klasická střela příliš silná. Samozřejmě bez chemie a konzervantů. Ta chuť Vás prostě dostane. Složení : jablečná šťáva 50%, luční květový med 20%, voda 20%, zázvor 10%. 

65,00 Kč

Střela zázvorová - pomeranč 40ml

Denní dávka vitamínů v jediném loku! Ochutnejte spojení lahodného pomeranče s řízným zázvorem a citronem. Samozřejmě bez chemie, konzervantů a bez sladidel. Ta chuť Vás prostě dostane...  SLOŽENÍ: 66% čerstvá pomerančová šťáva, 27% čerstvá zázvorová šťáva, 7% čerstvá citronová šťáva

65,00 Kč

Střela zázvorová - jablečná 40ml

Denní dávka vitamínů v jediném loku! Ochutnejte spojení lahodného jablka s řízným zázvorem a citronem. Samozřejmě bez chemie, konzervantů a bez sladidel. Ta chuť Vás prostě dostane...  SLOŽENÍ: 66% čistá jablečná šťáva, 27% čerstvá zázvorová šťáva, 7% čerstvá citronová šťáva

65,00 Kč

  100% Rakytníková šťáva

  100% rakytníková šťáva 250 ml

  100% rakytníková šťáva. Nevaříme ji, proto obsahuje maximum živin a vitamínů, které v ovoci vyrostly. Výrazně podporuje imunitu. Doporučujeme konzumovat 1 polévkovou lžíci denně. Jak užívat rakytník? Správné dávkování a jeho vedlejší účinky jsou velmi individuální. Rakytník a denní doporučená dávka vitamínu C Denní dávka vitamínu C pro člověka ve formě plodů rakytníku se pohybuje v rozmezí 50 - 70mg. Obsah vitamínu C v rakytníku kolísá mezi 360-450 mg/100 g, vyšší obsah mají už jen šípky. Rakytníkové listy obsahují velké množství vápníku a hořčíku. Hořčík hraje důležitou roli pro zdraví cév a srdce, přičemž snižuje nebezpečí arterosklerózy. Pří užívání prodů rakytníku se zlepšuje celkový stav lidského organizmu a zvyšuje se jeho výkonnost. Plody a štáva stimulují žaludek. V lidové léčbě se proto používá odvar z plodů na léčbu žaludečních chorob a odvar plodů společně s listy a výhonky se používá při revmatizmu a dnou. Čerstvou rakytníkovou šťávu můžete smíchat s kvalitním tekutým medem. Preventivně se potom užívá 1 lžička tohoto medu denně. Dětem potom stačí poloviční dávka. Vedlejší účinky a kontraindikace Níže uvedeme doposud zjištěné nežádoucí účinky, při užívání je vždy nejbezpečnější se poradit s lékařem. Přípravky ze surových plodů ve velkém množství můžou způsobit pálení žáhy. U velmi citlivých lidí smůže rakytník vyvolat alergickou reakci, proto je vždy vhodné se poradit s lékařem.

  150,00 Kč

   Nejbohatší dosud objevený zdroj vitaminu C.
   Superpotravina Camu Camu z Peru

   Camu Camu

   CAMU CAMU prášek ( Myrciaria dubia HBK Mc Vaugh ) doplněk stravy. Více informací se dočtete v tomto herbáři: ODKAZ NA HERBÁŘ  Plod Camu Camu je druhý s nejvyšším obsahem Vitaminu C na světě ! Obsahuje ho až 3 %. Šetrně sklizené, pečlivě ručně přebrané, sušené, mleté plody. Garance vysoké kvality a správnosti botanického druhu. Zpracováno naším peruánským dodavatelem v provozu s certifikovaným HACCP systémem. Surovina užitá při výrobě má certifikát jakosti laboratoře Universidad LaMolina, Lima, Perú. Užití: 2 x 1 kávová lžčka (2 x 1,5 g) denně. Lze přimíchat do jogurtů, smoothie, müsli, pudinků nebo smísit s vodou, mlékem. Pro výrazně kyselou chuť se doporučuje v kombinaci např. se včelím medem, panelou, nebo jiným zdravým sladidlem. Upozornění: nenahrazuje pestrou stravu, nepřekračujte doporučenou denní dávku, uchovávejte mimo dosah dětí uchovávat v suchu a v teplotě do 25 C Balení: Camu Camu prášek 250 g Více informací o bylince: Podrobné informace naleznete v HERBÁŘI ROSTLIN. Poznámka: Na základě nařízení Evropského parlamentu a Rady evropského společenství č. 1924/2006 se nesmí u potravin (doplňků stravy) uvádět žádná výživové a zdravotní informace s vyjímkou Radou schválených tzv. zdravotních tvrzení.

   263,00 Kč

    HLÍVA ÚSTŘIČNÁ

    Hlíva ústřičná 100 kapslí

    Hlíva ústřičná je výborným zdrojem betaglukanu, který posiluje imunitu, snižuje cholesterol a má antibakteriální a protizánětlivé účinky. Hlíva ústřičná je houba, která svým ojedinělým složením lidskému zdraví jednoznačně prospívá a na organismus působí velmi blahodárně. Hlíva ústřičná obsahuje beta 1,3 D glukany, vitamíny, stopové prvky (železo, jód, selen, draslík atd.), mastné kyseliny, proteiny, steroly.

    325,00 Kč

     VILCACORA

     VILCACORA 100 KAPSLÍ

     Vilkakora je exotická popínavka s širokým spektrem využití. Má velmi silné imunostimulační účinky a je vhodné ji proto užívat v rámci preventivních opatření.   Popis produktu Uncaria tomentosa je velkou popínavou rostlinou, která silnou zdřevnatělou lodyhou oplétá jiné rostliny. Jejím domovem v Peru je amazonská džungle, kde se vyskytuje až do výšek 800 m. n. m. Původními obyvateli Peru byla tato rostlina pro své vlastnosti uctívána, název Vilcacora znamená v jazyku kečua "Svatá rostlina". Tato rostlina přitahuje již desítky let pozornost mnoha biochemiků, laboratoří a lékařů z celého světa. 

     325,00 Kč

     VILCACORA 100g

     UÑA DE GATO (známá jako Vilkakora nebo Kočičí dráp) vnitřní lýko ( Uncaria tomentosa Willd. D.C. Cortex ) doplněk stravy. Mohutná dřevina, připomínající liánu, pnoucí se po kmenech okolních dřevin. Při své cestě za sluncem používá ostrých trnů, pomocí kterých se zachycuje o své okolí. Odtud pochází název Uňa de gato, tedy kočičí dráp. U nás známá také jako Vilkakora. Domorodými obyvateli Amazonie je považována za posvátnou, její užití v domorodé etnomedicíně je známé po mnoho generací. V poslední době se stává velice populární a známou i u nás. Díky unikátnímu složení a vyrovnanému poměru obsahových látek podporuje především přirozenou obranyschopnost organizmu a imunitní systém, dále také přispívá k normálnímu stavu kloubů. Šetrně sklizená, pečlivě ručně přebraná, sušená vnitřní kůra stromu. Garance vysoké kvality a správnosti botanického druhu. Zpracováno v provozu s certifikovaným HACCP systémem. Užití pro odvar: 5 g byliny zalít 1 litrem studené vody, přivést k varu, na mírném ohni pod pokličkou vařit přibližně 20 - 30 minut , poté scedit a popíjet 3x denně 3 dcl . Pro lepší chuť lze dosladit včelím medem. Upozornění: není určeno pro děti do 6 let! není vhodné pro osoby s poruchami krvetvorby, hemofiliky, po transplantaci orgánů a při chemoterapii a radioterapii není vhodné pro těhotné a kojící ženy a pro ženy očekávající těhotenství nenahrazuje pestrou stravu, nepřekračujte doporučenou denní dávku, uchovávejte mimo dosah dětí. Balení: Uña de Gato 100 g Uña de Gato 500 g Uña de Gato 1000 g Více informací o bylince: Podrobné informace naleznete ve veřejně přístupných zdrojích na internetu nebo v Oro Verde HERBÁŘI ROSTLIN www.oroverde.biz Poznámka: Na základě nařízení Evropského parlamentu a Rady evropského společenství č. 1924/2006 se nesmí u potravin (doplňků stravy) uvádět žádná výživové a zdravotní informace s vyjímkou Radou schválených tzv. zdravotních tvrzení. "On hold" tvrzení prozatímně povolená Komisí EU ( Uncaria tomentosa Willd. D.C.): Normální stav kloubů Přirozená obranyschopnost - imunitní systém

     110,00 Kč

      ACAI

      Acai 100 kapslí

      Plody tropické palmy Euterpe oleracea patří mezi jedny z nejúčinnějších antioxidantů . Kromě toho obsahují celou řadu vitamínů a pro tělo hodnotných látek. Acai berry kapsle - Nejnovější vědecké výzkumy prokázaly, že se jedná o jedno z nutričně nejhodnotnějších jídel na světě (obsahuje bohatý komplex vitamínu A, B1, B2, B3, B6, B12, C, D a E, dále chrómu, hořčíku, zinku, železa, vápníku, Omega 3, 6 a9 nenasycených mastných kyselin, bílkovin, vlákniny, rostlinných sterolů a mnohých dalších látek). Největší síla se skrývá v extrémně nadprůměrných hodnotách antioxidantů (10 x více než hroznové víno, 20 x více než borůvky, celková hodnota ORAC činí 102 700).  

      325,00 Kč

       AKUTNÍ RESPIRAČNÍ PROBLÉMY 

       Dračí krev

       Dračí krev - doplněk stravy ve formě tinktury obsahující 100% primární pryskyřice/latexu ze stromu Croton lechleri Muell. Arg. Sangre de Drago je hustá míza vytékající po naříznutí kůry stromu Croton lechleri, barvou připomínající krev. Díky ní a semenům ve tvaru draka je také známa jako "Dračí krev". Používá se vnitřně i zevně. Sangre de Drago je výborným pomocníkem doma i na cestách. Balení obsahuje 50 ml. Dávkování a způsob užití Doporučená dávka pro vnitřní užití: rozpusťte 10 kapek přípravku v 0,2-0,3 ml vody. Užívejte 1-3x denně. Pro vnější použití stačí jednoduše aplikovat na pokožku. Složení Přípravek obsahuje hlavní účinné látky dimethylcedrusin, taspin. Upozornění Není vhodné pro děti do 3 let.

       289,00 Kč