Paměť                                                                                                                                                                                                                                                                                                     

PODPOŘTE VAŠI PAMĚŤ

AIMIL PAMĚŤ - založeno čistě na bázi přírodní Ajurvédy

AIMIL PAMĚŤ

Aimil PAMĚŤ je přírodní doplněk stravy se 100% BIO certifikací. Obsahuje ginkgo a ženšen připívající k normálnímu fungování paměti a Brahmi/bakopu přispívající ke všem kognitivním funkcím. Obsah: 60 kapslí Dávkování: 1 kapsle 2x denně  EXPIRACE DO KONCE 5-2021  Bio rostlinný doplněk stravy Bio rostliny 80% (Bio Bakopa drobnolistá ( Bacopa monnieri ): 32%/320mg* Bio Vitánie snodárná ( Withania somnifera ): 12%/120mg*, Bio Řeřicha peruánská (Lepidium meyenii): 12%/120mg* Bio Jinan dvoulaločný ( Ginkgo Biloba ): 8%/80mg* Bio Ženšen pravý ( Panax Ginseng ): 8%/80mg* Bio Kurkuma dlouhá ( Curcuma longa ):8%/80mg*) Kapsle: HPMC-rostlinná celulóza: 20% * množství účinné látky ve 2 kapslích Popis výrobku: Transparentní tvrdé celulózové kapsle o velikosti ''0'', které obsahují hnědou jemně mletou bylinnou směs typické chutí. Alergeny: neobsahuje žádný ze 14 potravinových alergenů. Dodatečné informace: Hmotnost: 27 g Obsah: 60 kapslí Minimální trvanlivost: dle data uvedeného na obalu Upozornění: Nepřekračujte doporučené dávkování. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Není určeno dětem, těhotným a kojícím ženám. Skladujte v suchu chraňte před teplem a uschovejte mimo dosah dětí. Nepoužívejte je-li poškozena pojistka uzávěru. Tento produkt byl uvedený na trh jako doplněk stravy. Nemá schválené léčivé účinky a nejedná se o lék. Doporučená denní dávka: 1 kapsle 2x denně s/po jídle

279,00 Kč

  LUCUMA - původem bylinka pochází z Peru

  LUCUMA

  LUCUMA prášek ( Pouteria lucuma Ruiz. & Pav. Kuntze. ) doplněk stravy. Více informací se dočtete v tomto herbáři: ODKAZ NA HERBÁŘ   Plod lukumy je velmi oblíbeným ovocem tropů Jižní Ameriky pro svoji jemně oříškovou a příjemně nasládlou chuť. Právě pro ni a relativně nízký obsah cukrů je zdravým alternativním sladidlem. Plod je také dobrým zdrojem vlákniny, vitamínů a minerálů. Šetrně sklizené, pečlivě ručně přebrané, sušené, mleté plody. Garance vysoké kvality a správnosti botanického druhu. Zpracováno naším peruánským dodavatelem v provozu s certifikovaným HACCP systémem. Surovina užitá při výrobě má certifikát jakosti laboratoře Universidad LaMolina, Lima, Perú. Užití: 2 x 1 lžíci (2 x 5 g) denně. Lze přimíchat do jogurtů, smoothie, müsli, pudinků nebo smísit s vodou, mlékem. Upozornění: nenahrazuje pestrou stravu, nepřekračujte doporučenou denní dávku, uchovávejte mimo dosah dětí uchovávat v suchu a v teplotě do 25 C Balení: Lucuma prášek 250 g Více informací o bylince: Podrobné informace naleznete ve veřejně přístupných zdrojích na internetu nebo v Oro Verde HERBÁŘI ROSTLIN www.oroverde.biz Poznámka: Na základě nařízení Evropského parlamentu a Rady evropského společenství č. 1924/2006 se nesmí u potravin (doplňků stravy) uvádět žádná výživové a zdravotní informace s vyjímkou Radou schválených tzv. zdravotních tvrzení.

  210,00 Kč

   BRAHMI - původem bylinka pochází z Indie

   BRAHMI - DRŤ 50g

   VÍCE INFORMACÍ SE DOČTETE V HERBÁŘI: VSTUP DO HERBÁŘE Složení Sušená drt brahmi Balení 50g Region původu Jižní Amerika Upozornění Surovina na výrobu nápoje. Není určeno pro děti do 3 let, těhotné a kojící ženy, osobám po transplantaci orgánů. Ukládejte mimo dosah dětí. Neobsahuje žádné konzervační látky ani umělá barviva. Nepřekračujte doporučené dávkování. Obsažené látky - antihypertenziva - mohou snižovat krevní tlak. Teoreticky mohou obsažené látky interferovat s imunosupresivní terapií, protože mají imunostimulační aktivitu. Mohou být kontraindikovány v případě podávání azathioprinu, basiliximabu, cyklosporinu, daklizumabu, muronabu-CD3, orthoklonu, mykofenolatu, takrolimu, sirolimu, prednisonu a dalších glukokortikoidů. 

   99,00 Kč