Psychika
                                                                                                                                                                                                                     

MACA ANDINA

MACA kapsle ( Lepidium meyenii Wallp. Tuberus ) doplněk stravy. Více informací se dočtete v tomto herbáři:  ODKAZ NA HERBÁŘ Maca nazývaná také peruánský ženšen je léčivá rostlina z peruánských And, kterou již používaly preinkaické kultury jako běžnou součást potravy. Pro svůj obsah vitamínů, minerálů a dalších látek příznivě působí na lidský organizmus a to zejména při podpoře fyzického a duševního zdraví, vytrvalosti a vitality. Také příznivě působí na plodnost, sexualitu, vhodná je také při menopauze, protože je zdrojem fytoestrogenů. Šetrně sklizená, pečlivě ručně přebraná, sušená, mletá hlíza.Garance vysoké kvality a správnosti botanického druhu. Zpracováno v provozech s certifikovaným HACCP a GMP systémem. Užití: 2 x denně 1 - 2 kapsle. Upozornění: není určeno pro děti do 3 let! nenahrazuje pestrou stravu, nepřekračujte doporučenou denní dávku, uchovávejte mimo dosah dětí. Balení: vegetariánské kapsle 100 x 350 mg Více informací o bylince: Podrobné informace naleznete v HERBÁŘI ROSTLIN. Poznámka: Notifikováno Min. zemědělství ČR Na základě nařízení Evropského parlamentu a Rady evropského společenství č. 1924/2006 se nesmí u potravin (doplňků stravy) uvádět žádná výživové a zdravotní informace s vyjímkou Radou schválených tzv. zdravotních tvrzení. "On hold" tvrzení prozatímně povolené Komisí EU ( Lepidium meyenii Wallp.): Fyzické a duševní zdraví Vytrvalost Vitalita Plodnost Sexualita Hormonální systém - menopauza Zdroj fytoestrogenu

280,00 Kč

  Marco (Altamisa)

  MARCO ( Ambrosia peruviana Willd. Herba ) doplněk stravy. Více informací se dočtete v tomto herbáři: ODKAZ NA HERBÁŘ  Roční bylina tvořící keře dorůstající až do výšky několika metrů. Květenství uspořádaná ve vrcholových klasech. Bylinku nelze přehlédnout díky její aromatické vůni. V tradiční etnomedicíně nižších poloh peruánských And se užívá po dlouhé generace. Vedle dalších se užívala také k balzamifikaci těl zemřelých (např. kulturou Chachapoyo). Šetrně sklizená, pečlivě ručně přebraná, sušená, řezaná nať. Garance vysoké kvality a správnosti botanického druhu. Zpracováno v provozu s certifikovaným HACCP systémem. Užití pro nálev: 5 g byliny zalít 1 litrem horké vody (cca 80 - 90 °C), nechat odstát přibližně 15 minut , poté scedit a popíjet 3x denně 3 dcl . Pro lepší chuť lze dosladit včelím medem. Upozornění: není určeno pro děti do 3 let! u citlivých osob může vyvolat alergickou reakci! nenahrazuje pestrou stravu, nepřekračujte doporučenou denní dávku, uchovávejte mimo dosah dětí. Balení: Marco 50 g Marco 500 g Marco 1000 g Více informací o bylince: Podrobné informace naleznete ve veřejně přístupných zdrojích na internetu nebo v Oro Verde HERBÁŘI ROSTLIN www.oroverde.biz Poznámka: Na základě nařízení Evropského parlamentu a Rady evropského společenství č. 1924/2006 se nesmí u potravin (doplňků stravy) uvádět žádná výživové a zdravotní informace s vyjímkou Radou schválených tzv. zdravotních tvrzení. Rada zatím žádné zdravotní tvrzení k bylince a produktům z bylinky Ambrosia peruviana Willd. neschválila.

  100,00 Kč

   G

   "Géčko" je prostě "na hlavu" a "na nervy" a jako podpora při projevech stárnutí .  Použití: Fyrosan G napomáhá normální funkci nervového systému, při projevech stárnutí a pro stále dobrou paměť. Složení: laktóza, škrob, talek, stearan hořečnatý, želatina, extrakt z: listu a semene jinanu dvoulaločného Dávkování: 2 až 3x denně 1 tabletu 10 minut před jídlem Upozornění: Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy. Doplněk stravy. Není náhradou pestré stravy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Přípravek neobsahuje žádné konzervační látky, barviva, ani vonné a chuťové přísady. Díky svému složení není návykový! Balení: PE dóza s bezpečnostním uzávěrem 100 ks tablet po 0,5 g. Celková hmotnost obsahu 50g (±5%) 

   149,00 Kč