Psychika a stres
                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                           

AIMIL ANTI-STRESS

Čistě přírodní složení založené na Ajurvédě

ANTI-STRESS

Aimil ANTI-STRESS je přírodní doplněk stravy se 100% BIO certifikací. Obsahuje bazalku (antioxidanty), která působí proti stresu a podporuje imunitní systém. Obsah: 60 veganských kapslí Dávkování: 1 kapsle 2x denně Bio rostlinný doplněk stravy Bio rostliny 80% (Bio Bazalka posvátná ( Ocimum sanctum ): 24%/120 mg* Bio Vitánie snodárná ( Withania somnifera ): 16%/160 mg* Bio Ženšen pravý ( Panax Ginseng ): 16%/160mg* Bio Bakopa drobnolistá ( Bacopa monnieri ): 16%/160 mg* Bio Řeřicha peruánská ( Lepidium meyenii ):8%/80 mg* Kapsle: HPMC-rostlinná celulóza: 20% *Množství účinné látky ve 2 kapslích. Popis výrobku: Transparentní tvrdé celulózové kapsle o velikosti ''0'', které obsahují hnědou jemně mletou bylinnou směs typické chutí Alergeny: neobsahuje žádný ze 14 potravinových alergenů. Dodatečné informace: Hmotnost: 27 g Obsah: 60 kapslí Minimální trvanlivost: dle data uvedeného na obalu Upozornění: Nepřekračujte doporučené dávkování. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Není určeno dětem, těhotným a kojícím ženám. Skladujte v suchu chraňte před teplem a uschovejte mimo dosah dětí. Nepoužívejte je-li poškozena pojistka uzávěru. Tento produkt byl uvedený na trh jako doplněk stravy. Nemá schválené léčivé účinky a nejedná se o lék. Doporučená denní dávka: 1 kapsle 2x denně s/po jídle

279,00 Kč

  MACA TRICOLOR Z AND

  the best product of the 3rd millennium 

  MACA TRICOLOR 100 kapslí

  Chcete mít více energie a posílit imunitní systém? Naše Maca Peruánská je plněna prvotřídní směsí žluté, červené a černé macy přímo z Peru, kde tato bylinka dosahuje nejvyšší kvality. Každá "barva" má své jedinečné účinky, a proto jsme se rozhodli je pro vás smíchat dohromady. Díky této kombinaci, nejšetrnějšímu postupu zpracování a čistému složení bez konzervantů si můžete dopřát nadstandardní macu, která má daleko lepší a silnější účinky.   Tři druhy peruánské byliny maca nyní v kombinovaném balení ! Využijte všech výhod, které maca trikolora nabízí.  Popis produktu Současný vědecký výzkum potvrdil její výrazný účinek na zlepšení fyzické a psychické výkonnosti, prodloužení života a především má významný vliv na reprodukční zdraví. Maca (Lepidium Meyeni) je prastará bylina peruánských And. Roste v drsných podmínkách ve výškách kolem 4000 metrů nad mořem. V jejím kořenu podobném malé řepě o průměru 5-8cm je koncentrováno velké množství vitamínů, minerálů, aminokyselin, mastných kyselin, sterolů, saponinů, tříslovin, uhlohydrátů a vlákniny. Používá se při sexuální impotenci mužů, frigiditě žen a neplodnosti. Maca stimuluje jak mozková centra, tak reprodukční orgány prostřednictvím normalizace hormonální hladiny. Napomáhá řešit krizi středního věku a manažerský syndrom. Pomáhá při léčbě nemocí způsobených sníženou imunitou. Zlepšuje mentální funkce, urychluje regeneraci sil a podporuje rozvoj svalové hmoty.    

  325,00 Kč

   LUCUMA 
    
   the best product of the 3rd millennium

   LUCUMA

   LUCUMA prášek ( Pouteria lucuma Ruiz. & Pav. Kuntze. ) doplněk stravy. Více informací se dočtete v tomto herbáři: ODKAZ NA HERBÁŘ   Plod lukumy je velmi oblíbeným ovocem tropů Jižní Ameriky pro svoji jemně oříškovou a příjemně nasládlou chuť. Právě pro ni a relativně nízký obsah cukrů je zdravým alternativním sladidlem. Plod je také dobrým zdrojem vlákniny, vitamínů a minerálů. Šetrně sklizené, pečlivě ručně přebrané, sušené, mleté plody. Garance vysoké kvality a správnosti botanického druhu. Zpracováno naším peruánským dodavatelem v provozu s certifikovaným HACCP systémem. Surovina užitá při výrobě má certifikát jakosti laboratoře Universidad LaMolina, Lima, Perú. Užití: 2 x 1 lžíci (2 x 5 g) denně. Lze přimíchat do jogurtů, smoothie, müsli, pudinků nebo smísit s vodou, mlékem. Upozornění: nenahrazuje pestrou stravu, nepřekračujte doporučenou denní dávku, uchovávejte mimo dosah dětí uchovávat v suchu a v teplotě do 25 C Balení: Lucuma prášek 250 g Více informací o bylince: Podrobné informace naleznete ve veřejně přístupných zdrojích na internetu nebo v Oro Verde HERBÁŘI ROSTLIN www.oroverde.biz Poznámka: Na základě nařízení Evropského parlamentu a Rady evropského společenství č. 1924/2006 se nesmí u potravin (doplňků stravy) uvádět žádná výživové a zdravotní informace s vyjímkou Radou schválených tzv. zdravotních tvrzení.

   210,00 Kč

    ŽENŠEN PRAVÝ

     the best product of the 3rd millennium

    ŽENŠEN PRAVÝ 100 kapslí

    Ojedinělý adaptogen zvyšující fyzickou a duševní odolnost vůči škodlivým vlivům prostředí a navozující optimální rovnováhu životně důležitých funkcí.  Popis produktu Ženšen pravý patří k rostlinám, jejichž účinek je oceňován dlouhá staletí. Zejména v čínské medicíně je používán jeho kořen, který vypadá jako lidské tělo, a jemuž jsou připisovány četná pozitiva v působení na lidský organismus, jako například zlepšení a udržení optimální výkonnosti, pocitu energie a vitality, navození fyzické a duševní pohody v případech slabosti, vyčerpání, únavy a ztráty koncentrace, posílení paměti, podpora erekce a zachování dobré sexuální funkce a v neposlední řadě přínos pro řádné fungování imunitního systému.

    490,00 Kč

     KAKAO VE DVOU KOMBINACÍCH


     Macacao – kakaový nápoj s Makou 100g

     Popis produktu Tento výborný kakaový nápoj MACACAO je z pravé peruánské Maky a lahodného kakaového prášku se sníženým obsahem tuku, vyrobený z NEPRAŽENÝCH vybraných kakaových bobů z Ekvádoru, který nám dodává rodinná Čokoládovna Troubelice. Nápoj je v poměru 50:50 tzn. v jednom balení je 50g maky a 50g kakaového prášku. Náš cíl je, aby byl nápoj nejen chutný, ale také efektivní a hezky Vás např. po ránu tzv. "nakopnul" a dodal dobrou náladu. :-) Příprava je velmi jednoduchá: 2 čajové lžičky v šálku zalijeme horkým mlékem a nebo můžeme i horkou vodou a rozmícháme. Nápoj lze připravit i ze studené vody či mléka, ale pokud si chcete vychutnat to lahodné kakao, určitě by měl být nápoj horký. Tam se krásně uvolní ta lahodná chut a vůně čerstvého kakaa. Náš tip: Pokud budete mít potřebu si zdravě dosladit (není nutné) vyzkoušejte PANELU a nebo med. Maca (Lepidium Meyeni) je prastará bylina peruánských And. Roste v drsných podmínkách ve výškách kolem 4000 metrů nad mořem. V jejím kořenu podobném malé řepě o průměru 5-8cm je koncentrováno velké množství vitamínů, minerálů, aminokyselin, mastných kyselin, sterolů, saponinů, tříslovin, uhlohydrátů a vlákniny. Používá se při sexuální impotenci mužů, frigiditě žen a neplodnosti. Maca stimuluje jak mozková centra, tak reprodukční orgány prostřednictvím normalizace hormonální hladiny. Napomáhá řešit krizi středního věku a manažerský syndrom. Pomáhá při léčbě nemocí způsobených sníženou imunitou. Zlepšuje mentální funkce, urychluje regeneraci sil a podporuje rozvoj svalové hmoty. KAKAOVÝ PRÁŠEK NATURAL (10/12) SE SNÍŽENÝM OBSAHEM TUKU min. obsah kakaového másla 10% z jedinečných ekvádorských kakaových bobů - NEPRAŽENÝCH ekvádorské kakao Kakaový prášek je produkt, který vzniká lisováním kakaové hmoty, při tomto procesu se oddělí kakaové máslo cca 45% a zbytek hmoty co zůstane, je tzv. kakaový koláč (torta, cocoa cake), který obsahuje cca 10 až 12 % kakaového másla. Po rozemletí "koláče" vzniká kakaový prášek. POZN.: Při výrobě kakaových produktů (hmota, máslo, prášek) nedochází při jejich zpracování k teplotě vyšší než 42 st.

     119,00 Kč

     Kakaové boby 100g

     Zdravé mlsání Pochutnejte si na nepražených kakaových bobech odrůdy Arriba Nacional , patřící mezi absolutní špičku a oblíbenou chuťovku.    Popis produktu Kakao dokáže navodit dobrou náladu, pocity štěstí a spokojenosti, včetně lehkých afrodisiakálních účinků. Navíc skrývá inhibitory , které zpomalují odbourávání anandamidu a dalších neurotrasmiterů, což vede k delšímu trvání příjemné nálady. Kakao je nejbohatší plodinou na antioxidanty, které nás chrání před působením volných radikálů. Kakao obsahuje nenasycené mastné kyseliny omega 6, které jsou však v čokoládách pražením znehodnoceny na zdraví škodlivé transmastné kyseliny. Je rovněž zdrojem řady minerálů a vitamínů. Upozornění: Bílý povlak na povrchu kakaových bobů není na závadu. Jedná se o seschlou dužinu a pro nepražené boby je tento jev přirozený. Boby je možno konzumovat i s touto seschlou dužinou.  

     100,00 Kč

      AMAZONSKÉ MARCO

      Marco (Altamisa)

      MARCO ( Ambrosia peruviana Willd. Herba ) doplněk stravy. Více informací se dočtete v tomto herbáři: ODKAZ NA HERBÁŘ  Roční bylina tvořící keře dorůstající až do výšky několika metrů. Květenství uspořádaná ve vrcholových klasech. Bylinku nelze přehlédnout díky její aromatické vůni. V tradiční etnomedicíně nižších poloh peruánských And se užívá po dlouhé generace. Vedle dalších se užívala také k balzamifikaci těl zemřelých (např. kulturou Chachapoyo). Šetrně sklizená, pečlivě ručně přebraná, sušená, řezaná nať. Garance vysoké kvality a správnosti botanického druhu. Zpracováno v provozu s certifikovaným HACCP systémem. Užití pro nálev: 5 g byliny zalít 1 litrem horké vody (cca 80 - 90 °C), nechat odstát přibližně 15 minut , poté scedit a popíjet 3x denně 3 dcl . Pro lepší chuť lze dosladit včelím medem. Upozornění: není určeno pro děti do 3 let! u citlivých osob může vyvolat alergickou reakci! nenahrazuje pestrou stravu, nepřekračujte doporučenou denní dávku, uchovávejte mimo dosah dětí. Balení: Marco 50 g Marco 500 g Marco 1000 g Více informací o bylince: Podrobné informace naleznete ve veřejně přístupných zdrojích na internetu nebo v Oro Verde HERBÁŘI ROSTLIN www.oroverde.biz Poznámka: Na základě nařízení Evropského parlamentu a Rady evropského společenství č. 1924/2006 se nesmí u potravin (doplňků stravy) uvádět žádná výživové a zdravotní informace s vyjímkou Radou schválených tzv. zdravotních tvrzení. Rada zatím žádné zdravotní tvrzení k bylince a produktům z bylinky Ambrosia peruviana Willd. neschválila.

      100,00 Kč

       AMAZONSKÁ MANAYUPA


       MANAYUPA VEGETARIÁNSKÉ KAPSLE

       MANAYUPA kapsle ( Desmodium adscendens Sw. Herba ) doplněk stravy. Více informací se dočtete v tomto herbáři: ODKAZ NA HERBÁŘ      Drobná bylinky krásných růžových květů, roste převážně v horských údolích. Bylina je pro své obsahové látky po staletí užívána v tradiční etnomedicíně andské oblasti. Její název Manayupa pochází z původního Runa manayupana, v jazyce quechuato doslova znamená "nelze vyčíslit její blahodárné účinky", což hovoří za vše. V tradiční etnomedicíně zaujímá zaslouženě významnou pozici. Vedle dalších benefitů podporuje normální činnost jater. Šetrně sklizená, pečlivě ručně přebraná, sušená, řezaná nať. Garance vysoké kvality a správnosti botanického druhu. Zpracováno v provozech s certifikovaným HACCP a GMP systémem. Užití : 2 x denně 1 - 2 kapsle. Upozornění: není určeno pro děti! u citlivých osob se může objevit alergická reakce! nenahrazuje pestrou stravu, nepřekračujte doporučenou denní dávku, uchovávejte mimo dosah dětí. Balení: vegetariánské kapsle 350 mg x 100 Více informací o bylince: Podrobné informace naleznete v HERBÁŘI ROSTLIN. Poznámka: Schváleno Min. Zdravotnictví - Hlavním Hygienikem ČR HEM 350-5.01.05-369/2 Na základě nařízení Evropského parlamentu a Rady evropského společenství č. 1924/2006 se nesmí u potravin (doplňků stravy) uvádět žádná výživové a zdravotní informace s vyjímkou Radou schválených tzv. zdravotních tvrzení. "On hold" tvrzení prozatímně povolená Komisí EU ( Desmodium adscendens Sw.): Normální činnost jater

       325,00 Kč

       MANAYUPA ČAJ 50g

       MANAYUPA ( Desmodium adscendens Sw. Herba ) doplněk stravy. Drobná bylinky krásných růžových květů, roste převážně v horských údolích. Bylina je pro své obsahové látky po staletí užívána v tradiční etnomedicíně andské oblasti. Její název Manayupa pochází z původního Runa manayupana, v jazyce quechua to doslova znamená "nelze vyčíslit její blahodárné účinky", což hovoří za vše. V tradiční etnomedicíně zaujímá zaslouženě významnou pozici. Vedle dalších benefitů podporuje normální činnost jater. Šetrně sklizená, pečlivě ručně přebraná, sušená, řezaná nať. Garance vysoké kvality a správnosti botanického druhu. Zpracováno v provozu s certifikovaným HACCP systémem. Užití pro nálev: 5 g byliny zalít horkou vodou (cca 80°C)., nechat odstát přibližně 15 minut , poté scedit a popíjet 3x denně 3 dcl . Pro lepší chuť lze dosladit včelím medem. 2 x denně 1 - 2 kapsle. Upozornění: není určeno pro děti do 3 let! nenahrazuje pestrou stravu, nepřekračujte doporučenou denní dávku, uchovávejte mimo dosah dětí. Balení: Manayupa 50 g Více informací o bylince: Podrobné informace naleznete v HERBÁŘI ROSTLIN Poznámka: Na základě nařízení Evropského parlamentu a Rady evropského společenství č. 1924/2006 se nesmí u potravin (doplňků stravy) uvádět žádná výživové a zdravotní informace s vyjímkou Radou schválených tzv. zdravotních tvrzení. "On hold" tvrzení prozatímně povolené Komisí EU ( Desmodium adscendens Sw.): Normální činnost jater

       100,00 Kč

        BYLINNÁ SMĚS NA DOBROU NÁLADU A ELIMINACI STRESU

        Stres

        Napomáhá zlidnění, navozuje klidný spánek a přispívá k obnovení tělesné a duševní pohody, uvolňuje pocity napětí a nepříjemné stavy v období klimakteria.  STRES - bylinný čaj Složení: Mateřídouška, Máta, Heřmánek, Meduňka, Kmín, Levandule, Tymián, Kozlík Balení: Papírový sáček 100 g netto

        93,00 Kč

        Dobrá nálada

        Posiluje psychickou odolnost před setkáním s tchyní, daňovým úředníkem a nepříjemným obchodním partnerem. Buďte pro Vaše okolí sluníčkem!  Složení: Dobromysl, Máta, Mateřídouška, Levandule, Tymián Balení: Papírový sáček 100 g netto 

        93,00 Kč

         GÉČKO

         G

         "Géčko" je prostě "na hlavu" a "na nervy" a jako podpora při projevech stárnutí .  Použití: Fyrosan G napomáhá normální funkci nervového systému, při projevech stárnutí a pro stále dobrou paměť. Složení: laktóza, škrob, talek, stearan hořečnatý, želatina, extrakt z: listu a semene jinanu dvoulaločného Dávkování: 2 až 3x denně 1 tabletu 10 minut před jídlem Upozornění: Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy. Doplněk stravy. Není náhradou pestré stravy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Přípravek neobsahuje žádné konzervační látky, barviva, ani vonné a chuťové přísady. Díky svému složení není návykový! Balení: PE dóza s bezpečnostním uzávěrem 100 ks tablet po 0,5 g. Celková hmotnost obsahu 50g (±5%) 

         145,00 Kč